وبلاگ

ایده های جذاب برای چیدمان کوسن رنگارنگ روی مبل و تختخواب

چیدمان کوسن رنگارنگ در خانه اگر به درستی انجام شود نه تنها سبب زیبایی خود مبل ها خواهد شد بلکه در زیبایی دکوراسیون خانه هم بسیار تاثیر دارد. درست است که کوسن ها از نظر ابعاد کوچکتر از بسیاری لوازم منزل هستند اما به دلیل فراوانی طرح در آنها، حتی اگر از تعداد کمی در خانه استفاده کنید سبب زیبایی فراوان در نوع چیدمان و بهتر شدن دکوراسیون منزل خواهد شد. تعداد مدل ها و طرح های کوسن ها را نمی توان برشمرد زیرا به شدت متنوع هستند.

این کوسن های رنگارنگ را می توان به صدها شکل در خانه چیدمان کرد اما آن مدلی زیباتر می شود که تنوع مناسبتری داشته باشد. در این مطلب می خواهیم در مورد چیدمان کوسن رنگارنگ کنار هم موضوعاتی را مطرح کرده و بررسی کنیم آیا می توان با قرار دادن چند کوسن در طرح های مختلف، دکوراسیون مبلمان خانه یا تختخواب را به طور کامل تغییر داد علاوه بر آن بتوان زیبایی فضای داخلی خانه را چندین برابر کرد؟ اگر شما هم یکی از علاقمندان این موضوع هستید لطفاً تا انتها همراهمان باشید تا بهترین نوع چیدمان با طرح های گوناگون را در کنار شما بررسی کنیم.

 

چیدمان کوسن رنگارنگ روی مبل تیره

مبل های تیره دنیایی بسیار بزرگ از رنگ ها را شامل می شوند رنگ هایی که با توجه به نوع و طیف می توان آنها را در خانه هایی زیبا و امروزی براحتی استفاده کرد. در چنین شرایطی و برای قرار دادن طرح های مختلف کوسن روی این مبل ها، قاعدتاً اولین گزینه هایی که در ذهن نقش می بندد یا کوسن همرنگ مبل است یا کوسن متضاد رنگ مبل که البته هر دو زیبا هستند. اما اگر قرار بر ایجاد زیبایی بیشتر در خانه باشد و چنانچه مبل خانه به رنگ بنفش، نیلی، آبی کمرنگ و… بود بهترین گزینه ها استفاده از کوسن مربع کرم، کوسن مربع استخوانی و همچنین کوسن مربع نارنجی در کنار هم است.

 

اما تصور کنید در خانه زیبای خود و در کنار سایر مبل ها از یک کاناپه قهوه ای چرم یا کاناپه چرم عسلی استفاده می کنید، مطمئناً بهترین شکل چیدمان کوسن رنگارنگ بر روی چنین مبل لاکچری این است که هم از کوسن مربع و هم کوسن مستطیل استفاده کنید. در مورد طرح کوسن ها هم بهتر است حتماً از کوسن های فانتزی در رنگ های سفید، خاکستری، نقره ای و این طیف رنگ ها استفاده کرده و همه را به زیبایی کنار هم قرار دهید.

چیدمان کوسن رنگارنگ روی تختخواب

تخت ها نه فقط وسیله ای برای خواب گرم و نرم بلکه ابزاری موثر در دکوراسیون اتاق خواب خانه هستند به همین دلیل ترفندها و شیوه های مختلفی برای زیباتر کردن آنها وجود دارد که یکی از مهمترین آنها استفاده از کوسن های مختلف است. چنانچه تختخواب شما از تشکی سفید و طیف رنگ روشن است و خود تخت و تاج آن به رنگ خاکستری، نقره ای یا طوسی است می توانید هم از کوسن مربع یا مستطیل سفید و هم کوسن مستطیل یا مربع همرنگ تخت استفاده کنید، چنین استفاده و کاربردی سبب ایجاد دکوراسیون برتر تختخواب خواهد شد.

 

و اما همین فرمول را می توان در اتاق کودک هم پیاده کرد فرقی هم نمی کند اتاق به چه رنگی ست و اصولاً از چه تمی استفاده می کند. می توان چندین کوسن به رنگ تختخواب کودک و همچنین به رنگ دیوار اتاق کودک استفاده کرد تا هارمونی بینظیری در اتاق ایجاد شود.

 

چیدمان کوسن رنگارنگ روی مبل آبی

مبل آبی در رنگ های مختلفی از جمله تیره و روشن تولید می شود در نتیجه می توان بر روی هر کدام از آنها از تعداد فراوانی کوسن در رنگ و طرح گوناگون استفاده کرد. از جمله طرح های مورد استفاده بر روی چنین مبلمان رنگ روشنی، کوسن فانتزی آبی البته تیره تر از مبل در کنار چند کوسن فانتزی به رنگ روشن است که نمونه ای از آن را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

 

همچنین می توان چنانچه مبل به رنگ آبی تیره بود از تعدادی کوسن مستطیل و کوسن مربع به رنگ روشن و همگی فانتزی استفاده نمود. بهترین نمونه چیدمان کوسن رنگارنگ را می توان در تصویر زیر مشاهده کرد که از طرحی ساده و راحت استفاده شده و در عین حال زیبایی فراوانی هم دارد. چنین کوسن های رنگارنگ و متنوعی می توانند سبب بهتر و زیباتر شدن مبل و خانه شوند.

 

منبع: اتاق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X